Dnia 26 marca odbył się cyklicznie organizowany w naszej szkole Dzień Hotelarza i Turysty. Tematem przewodnim tegorocznego święta była Wielokulturowość Bielska-Białej. Uczniowie wzięli udział w licznych konkursach. Jedne nawiązywały do hasła głównego, inne ściśle były powiązane z branżą. Imprezę wzbogaciły występy wokalne pokaz animacji oraz brawurowo wykonana zumba. Jak co roku gościli u nas przedstawiciele Hoteli: Spa Hotel Jawor, Papuga Park Hotel, Vienna, Magura, Pałac Kotulińskich, Dębowiec, Villa Barbara, Hotelu & Restauracji Wróblówka oraz biur podróży: Polan Travel i Wadi na Wschód. Nie zabrakło również przedstawicieli organizacji branżowych PTTK i Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Wielką atrakcją programu był pokaz barmański wykonany przez aktualnego mistrza świata w stylu klasycznym Wojciecha Urbańskiego.

Zapraszamy za rok!