10 kwietnia 2015 r. nasi uczniowie: Kamila Sikora kl. 1 bt, Sandra Wiercińska kl. 1 bt, Łukasz Ogórek kl. 2 at, Sabina Cielęcarz kl. 3 at. uczestniczyli pod opieką Pana mgr Patryka Kozieła w III Międzyszkolnym Konkursie Młodych Barmanów w ZSGiH w Bielsku-Białej.

Konkurs organizowany był przy współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Barmanów w Cieszynie, prowadzonym przez Master Bartendera Pana Bogdana Gałuszkę oraz z menadżerem Karczmy Rogata Panią Sabiną Cul.

Każdy uczestnik konkursu był zobowiązany do skomponowania napoju mieszanego kategorii short fancy drink (fantazyjny drink o objętości 7-9 cl objętości). Pomimo bardzo wysokiego poziomu umiejętności organoleptycznych i technicznych wszystkich uczestników wygraliśmy ten konkurs zajmując I miejsce – Kamila Sikora i III miejsce – Łukasz Ogórek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.