Zespół Szkół im. Juliana Tuwima

w Bielsku-Białej

Dnia 17.09.2015r., odbyły się zawody lekkoatletyczne zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego w ramach Dnia Sportu w Zespole Szkół im. J.Tuwima w Bielsku-Białej. Miejscem zawodów był stadion „SPRINT” w Wapienicy przy ul. Jaworzańskiej 120. Dzięki wspaniałej pogodzie, sportowej rywalizacji w duchu fair play,  zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, zawody zakończyły się sukcesem. Mamy nadzieję, że pogada dopisze również w przyszłym roku szkolnym i wszyscy kolejny raz w wyśmienitych nastrojach spotkamy się tak miłych okolicznościach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa:

 

 

Dziewczęta:

 

Bieg na 100 m

I  miejsce  - Magdalena Mroczko kl. Ie

II miejsce - Aleksandra Mroczko kl. Ie.

II miejsce - Julia Jeziorska kl. Ia

III miejsce – Martyna Korczyk kl. IVa.

 

Bieg na 400 m

I  miejsce  - Haczek Klaudia kl. Ie 

II miejsce  - Zemanek Klaudia kl. IIIe

III miejsce – Siudak Joanna kl. Ib

 

Skok w dal

I  miejsce  - Pawlik Magdalena kl. IVb

II miejsce  - Damek Nikola kl. I e

III miejsce – Gielata Wiktoria kl. IIe

 

Skok wzwyż

I  miejsce  - Kowalczyk Paulina kl. IIIe

II miejsce  - Wilkosz Daniela kl. IIc / Kurzyk Beata kl. Ib

III miejsce – Kilińska Natalia kl. IIa

  

Pchnięcie kulą

I  miejsce  - Hałat Dominika kl. IVb

II miejsce  - Więzik Magdalena kl. IIIc

III miejsce – Podkówka Malwina kl. Ic

 

4 x 100 m

I  miejsce  klasa IIIc  :   Burian Patrycja, Fira Alicja, Pelczarska Katarzyna, Hess Paulina

II miejsce  klasa IVb  :   Angelika Kniaziuk, Edyta Malisiewicz, Patrycja Korzonkiewicz, Magda Pawlik

IIImiejsce klasa IIe   :   Harat Katarzyna, Kwasiżur Wioletta, Gielata Wiktoria, Kołpacka Sara

Chłopcy:

 

Bieg na 100 m

I  miejsce  - Wojtylak Mariusz kl. IVe

II miejsce  - Moryto Szymon kl. Ie

II miejsce  - Staniszewski Kamil kl. Ic

III miejsce – Górny Grzegorz kl. IIIe

 

Skok w dal

I  miejsce  - Kowalik Dawid kl. IIIc

II miejsce  - Drobny Kamil kl. IIIc

III miejsce – Ogórek Łukasz IIIa

 

Skok wzwyż

I  miejsce  - Danielak Jan kl. IIc

II miejsce  - Wajdzik Adam kl. IIc

 

Bieg na 400 m

I  miejsce   - Olek Kamil kl. IIIa.

II miejsce – Birunt Michał kl. IIIe

III miejsce – Golisz Dominik kl. Ia

 

Pchnięcie kulą

I  miejsce  - Piwocha Beniamin kl. IIIa

II miejsce  - Chowaniec Jakub kl. IVa

III miejsce – Jędrzejczyk Szymon kl. Ie

 

4 x 100 m

I miejsce klasa IIc : Korczyk Daniel, Faruga Mateusz, Wajda Adam, Rak Dominik

II miejsce  klasa IIIa : Olek Kamil, Nikiel Grzegorz, Ogórek Łukasz, Cisak Damian  

III  miejsce  klasa  Ia   Boryś Sebastian, Greń Adrian, Goliasz Dominik, Łopuszyński Artur