Serw048W tym roku  w dniach 17 – 18 listopada odbyła się V jubileuszowa  edycja  turnieju mixtów siatkarskich Beskidzki Serw w międzynarodowej obsadzie.   Organizacją imprezy jak co roku zajęła   się Beskidzka Inicjatywa Lokalna, a właściwie  Pani Ewa Sakowska i Pani Ewa Aksamit Wiewióra, stroną techniczną Pan Wiesław Wójcik, oprawą artystyczną Pani Anna Karkoszka.   Po raz drugi uczniowie naszej szkoły mogli rywalizować grając w piłkę siatkową z rówieśnikami ze szkół ponadgimnazjalnych z Bielska – Białej, Żywca i Andrychowa oraz gimnazjalistami z Czech.   Nasze cheerleaderki   wystąpiły podczas uroczystego otwarcia i  zamknięcia tego sportowego wydarzenia, a także bardzo mocno zagrzewały nasz zespół do walki w trakcie meczy. Ostatecznie drużyna  siatkarska naszej szkoły zajęła VII miejsce.

Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach mixtów siatkarskich podczas zawodów Beskidzki Serw 17 – 18.11.2015 r.

• Kilińska Natalia II a
• Gąsior Karolina III c