choinkaW poniedziałek 21.12.2015r. odbył się w szkole Festiwal Nauki i konkurs Music Talents. Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w różnych warsztatach min. barmańskich, teatralnych, animacji, decoupage. Ponadto odbyły się zajęcia z biznesu, z historii i działalności ZUS’u, warsztaty sportowe. Ponadto uczniowie poznali zasady działania i możliwości technologiczne robota zbudowanego z klocków LEGO. W ramach Festiwalu Nauki pan Mirosław Skrzypczyk, który specjalnie z tej okazji przyjechał do naszej szkoły z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie, poprowadził warsztaty anty-dyskryminacyjne, których uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, co to znaczy być „gapiem”. Natiomiast w konkursie"MUSIC TALENTS" wzięły udział klasy I, II i III, prezentując razem 14 piosenek obcojęzycznych. Największym powodzeniem cieszyły się piosenki w języku angielskim, aczkolwiek uczniowie i nauczyciele mieli okazję wysłuchać pięknego wykonania piosenki w języku francuski. W tym roku miejsca na podium zajęły klasy I. Gratulujemy!