grupoweTegoroczna edycja konkursu Calvados Nouvelle Vogue Trophies 2016 zgromadziła około 50 uczestników zarówno barmanów profesjonalnych ,jak i młode talenty które odbierają edukację naszej profesji w szkołach hotelarsko -gastronomicznych w całym kraju . Podobnie jak w roku ubiegłym Organizator zaprosił do udziału w tej imprezie 5 -ciu renomowanych producentów calvadosu, delegację "Spirit France", 9 firm partnerskich SPB oraz licznie przybyłą publiczność reprezentującą środowisko krakowskiej gastronomii. Tegoroczna edycja konkursu była pod wieloma względami wyjątkowa. Kilka godzin wspaniałego pokazu klasycznej sztuki barmańskiej na światowym poziomie został okraszony prezentacją europejskich trendów w miksologii oraz nowości ze świata syropów barmańskich firmy MONIN.- lidera wśród światowych producentów.
Reprezentantami naszej Szkoły byli Błażej Martyniak kl. 2 bt i Łukasz Ogórek kl. 3 at.
Panowie zajęli wysokie miejsca: Błażej 6 a Łukasz 7. Gratulujemy.