ceo2.JPGceo.JPGW dniu 23 marca w Zespole Szkół im.J.Tuwima w Bielsku-Białej odbył się Festiwal Nauki.Tradycyjnie w wiosennej edycji tego wydarzenia uczniowie podejmują różne działania poza murami szkoły.Klasa 3 et, która kształci się w zawodzie technik obsługi turystycznej miała okazję oprowadzić naszego gościa-p.M.Skrzypczyka,pracownika Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie, po zabytkach Bielska-Białej.W ten sposób każdy z uczniów tej klasy miał okazję spróbowania swoich sił w zawodzie przewodnika wycieczek turystycznych.Młodzi przewodnicy mieli za zadanie poprowadzić wycieczkę śladami wielokulturowości Bielska-Białej.Działanie to było owocem kilkumiesięcznego projektu edukacyjnego pt.,,Liderzy tolerancji",realizowanego we współpracy z CEO w Warszawie.