dyplomfinał2W dniach 14-16.04.2016r. uczennice naszej szkoły z klasy 3ct w składzie: Karolina Gąsior, Katarzyna Pezda, Angelika Czechowska i Agnieszka Ziajka, będąc jedyną damską drużyną, wzięły udział w etapie centralnym ogólnopolskiego konkursu High School Business Challenge, który odbył się w najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce - Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z pierwszym zadaniem finałowym dziewczyny zmierzyły się w piątek 15.04.2016r. Miały w ten dzień w 3 godziny przygotować raport z zamieszczoną strategią marketingową zgodnie z założeniami jakie dostały. Dodatkowo w ten dzień, dziewczęta wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez światowego lidera w zakresie audytu i doradztwa - EY. W ostatni dzień uczestniczki miały w 5 godzin przygotować prezentację ustną odnośnie zwiększenia sprzedaży w pierwszej klasie pociągów EIP dla spółki PKP INTERCITY. Rezultatem ich działań jest tytuł finalistek konkursu HSBC spośród około 400 drużyn, które wzięły udział na terenie całej Polski.