W dniach 25.09.2016 – 30.09.2016 gościliśmy wyjątkowych nauczycieli z Azji: Roshanak Masoumi Band - studentkę architektury z Iranu oraz Asel Zarkumovą - studentkę bankowości z Kirgistanu. Lektorki prowadziły  w ramach lekcji bardzo ciekawe zajęcia językowe o charakterze multimedialnym i interaktywnym. Spotkania ze studentami były zorganizowane także po godzinach lekcyjnych. Uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących faktów i ciekawostek związanych z kulturą, sztuką, geografią, turystyką, a także polityką Iranu i Kirgistanu. Wolny czas lektorki spędzały bardzo aktywnie, integrując się z naszymi uczniami. Zwiedziły Bielsko Pszczynę i Kraków. Ich obecność była wspaniałym przeżyciem dla młodzieży. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe, organizacyjne i interpersonalne. Kontakty z wolontariuszami niewątpliwie były dla nich źródłem inspiracji. Dziękujemy za ciekawie spędzony czas na lekcjach, jak i po za nimi. Z tej wizyty pozostaną nam bardzo miłe wspomnienia oraz zdjęcia.