rsz 11Terima kasih! - tak mówi się ’’dziękuję” w Indonezji, a tak w Brazylii - Obrigado!

Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się od lektorów- wolontariuszy: AzzyShidqiyyah Endra i Hermesa de Moraes, którzy przez cały ostatni tydzień prowadzili w naszej szkole lekcje. Zajęcia były interesujące i inspirujące ;). Lektorzy z pasją opowiadali o swoich krajach, kulturze; prezentowali filmy i zdjęcia. Uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe i organizacyjne, ponieważ wspólnie spędzali czas również po lekcjach zwiedzając Bielsko, Kraków i Szczyrk.

Lektorzy zaznali polskiej gościnności i smacznej kuchni w domach uczniów u których mieszkali: Beaty i Szymona z klasy 2et.

Dziękujemy za wspaniale spędzony tydzień!