28 DSC 0857Kolejny Dzień Hotelarza i Turysty już za nami. Tegoroczny przebiegał pod hasłem: „17 lat programów europejskich w Tuwimie". Były podsumowania koordynatorów, dużo prezentacji , wspomnień uczniów i absolwentów, biorących udział w projektach. Uczniom i nauczycielom wręczono Europasy. Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne i liczne konkursy. Gościliśmy przedstawicieli branży hotelarsko-turystycznej: z hoteli: President, SPA Hotel Jawor, Vienna, Ibis Styles, Papuga Park Hotel, Dębowiec; biur podróży: Polan Travel, Wadi na Wschód, Sport Centrum oraz koordynatorów projektów z Miejskiego Zarządu Oświaty.
Wszystkim gościom , nauczycielom i uczniom bardzo dziękujemy za udział w naszej cyklicznej imprezie i już zapraszamy za rok.