bykDnia 12.12.2017 r. w Zespole Szkół nr 7 w Tychach odbył się konkurs hotelarsko-językowy "IBERYJSKA CORRIDA”. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół o profilach hotelarskich i turystycznych z województwa śląskiego. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością zagadnień branżowych, kultury Hiszpanii i Portugalii oraz umiejętnością praktycznego zastosowania języka angielskiego. W trakcie konkursu mogli posłuchać interesującej prelekcji nt. Camino de Santiago, którą wygłosił dr Kajetan Suchecki, podróżnik i wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły: Zuzanna Kubica
i Karolina Wypychowska z klasy 3bt, zajęły wysokie III miejsce i w ramach nagrody otrzymały voucher o wartości 200,00 zł do wykorzystania
w restauracji hotelu Vienna House Easy Angelo Katowice**** oraz inne atrakcyjne upominki. Serdecznie gratulujemy!!!