spNasza szkoła była zaangażowana w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. W tym roku przygotowaliśmy paczki z żywnością oraz środkami czystości dla dwóch rodzin. Kolejne paczki świąteczne trafiły do Domu dla Bezdomnych w Bielsku- Białej gdzie obecnie przebywają dwie matki ze swoimi kilkuletnimi dziećmi. To właśnie dla nich uczennice klasy IV at przygotowały mikołajkową niespodziankę. Udało nam się również zebrać dużą ilość słodyczy, która została przekazana do Pogotowia Opiekuńczego. Część artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej przekazaliśmy na paczki w ramach zbiórki darów dla Polaków mieszkających na Kresach organizowanej przez ZHR. Pragniemy szczególnie podziękować wszystkim nauczycielom oraz uczniom za ich otwarte serce i ofiarność.

Do zobaczenia w przyszłym roku.
Szkolne Koło Wolontariatu