WhatsApp Image 2018 02 09 at 13.05.02 800x600Po raz kolejny w ramach projektu Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej tym razem pt: „Nauczyciel też uczy się przez całe życie” finansowanego z programu POWER w drugim tygodniu ferii od 4 do 10 lutego 2018 roku sześciu nauczycieli naszej szkoły wyjechało do Portsmouth w południowej Anglii. Dla kilku osób był to już kolejny tego typu wyjazd. Trzech nauczycieli uczestniczyło w kursie językowym, natomiast trzy kolejne osoby podnosiły swoje kwalifikacje na kursie metodycznym.
Oprócz 23-godzinnych kursów języka angielskiego uczestnicy projektu zostali również zapoznani z kulturą Wielkiej Brytanii. Popołudniami mieli nie tylko okazję zwiedzić Portsmouth, ale również znane z charakterystycznego mola i Royal Pavillion - Brighton oraz Chichester, w którym można podziwiać piękną katedrę i urokliwe uliczki.
Organizatorem wyżej wymienionych kursów jest w tym projekcie, działająca od wielu lat na rynku międzynarodowym organizacja Tellus Education Group z Wielkiej Brytanii, z którą współpracowaliśmy już przy okazji innych projektów dla kadry.