Nadszedł ten dzień: wybory do Samorządu Uczniowskiego ZS im. J. Tuwima!ulotka wybory 577x800

CO? Macie szansę wybrać nowy Samorząd Uczniowski i wpłynąć na to, jak wygląda nasza szkoła. A może TY chcesz kandydować i o tym decydować?

KTO? Osoby zainteresowane kandydowaniem do Samorządu Uczniowskiego mają czas do 8.04.2018r. na zgłoszenie swojej kandydatury mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEDY? 9.04 o godz. 12.45 – spotkanie w bibliotece dla zainteresowanych kandydatów i kandydatek; tam więcej szczegółów dla chętnych

GŁOSOWANIE na kandydatów i kandydatki odbędzie się online przez e-dziennik w terminie od 18.04. do 22.04., do godz. 2359

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Patrycja Sojka, Zuza Buzderewicz i Viktoriia Zubkova