31655433 2006225086085636 7087294353440388365 nW “Podróż z Tuwimem” zabraliśmy ze sobą ponad 400 gimnazjalistów, którym uczniowie Hotelarza zaprezentowali walory turystyczne najpiękniejszych zakątków świata. Piękne stroje, regionalna muzyka, pyszne przekąski oraz pokaz barmański stanowiły główne atrakcje imprezy. Ponadto, chętni uczniowie mogli zmierzyć się z wyzwaniem escape room, do którego materiały dostarczyła nam Polska Akcja Humanitarna (PAH) . Wszystkie ekipy przeszły go brawurowo!

W ramach Dnia Otwartego odbył się również konkurs językowy (angielsko-niemiecki) Mistrz Języka 2018, w którym wzięło udział 5 drużyn ze szkół z Bielska-Białej i okolic. Konkurs składał się z dwóch części: część ustna (nagrane wcześniej filmiki) i część pisemna (test językowy). Poniżej podajemy wyniki konkursu "Z Tuwimem przez świat":

• I miejsce - klasa 3et
  • II miejsce - klasa 3at
  • III miejsce - klasa 1ct

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!! Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. Gimnazjalistom dziękujemy za przybycie!:)

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia opublikowanliśmy na facebooku pod tym linkiem.