IMG 20180831 WA0004 800x600W dniu 31 sierpnia 2018 r. trójka nauczycieli naszej szkoły przeprowadziła szkolenie dla nauczycieli języków obcych. W trakcie szkolenia panie: Estera Czyż, Agnieszka Polak - Olszowska i Barbara Gałązka podzieliły się swoimi doświadczeniami i wiedzą zdobytą podczas kursu metodycznego, "Teacher Development Course on CLIL&Classroom Teaching Activities", w Wielkiej Brytanii, w którym uczestniczyły w lutym 2018 r. w ramach projektu europejskiego POWER Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej pt: "Nauczyciel też uczy się przez całe życie". Podczas szkolenia zostały zaprezentowane ciekawe metody aktywizujące, gry i scenariusze lekcji, które mają na celu urozmaicić lekcje języków obcych. Nauczyciele z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach i wyrazili chęć wdrożenia nowych pomysłów na swoich lekcjach.