Rajd 2018 - Kozia GórkaW środę 19 września 2018 roku odbył się Rajd Szkolny na Kozią Górkę z okazji Światowego Dnia Turystyki, który w tym roku obchodzony był pod hasłem: "Turystyka dla wszystkich – promocja powszechnej dostępności". Uczniowie z każdej klasy przedstawili prezentację na wylosowany temat nawiązujący do hasła przewodniego. Prezentacje oceniało jury w składzie: pani mgr Beata Chrobak-Juros – przewodnicząca, pani mgr Joanna Lizurej-Kupczak – członek, pani dr Małgorzata Pilch - sekretarz, a także Kacper Bąk – przedstawiciel samorządu. Oprócz przygotowanych prezentacji oceniana była również frekwencja klas. Najwięcej punktów zgromadziły klasy:

• IV et – 43 punkty – pierwsze miejsce,
  • IV bt – 35 punktów – drugie miejsce,
  • II ct - 30 punktów - trzecie miejsce.

W trakcie pokonywania tras do schroniska uczniowie klas pierwszych przeszli tzw. „Otrzęsiny”, które polegały na wykonaniu czterech zadań na poszczególnych stacjach rozstawionych wzdłuż trasy. Rywalizację w tych konkurencjach wygrała klasa I at.

Dziękujemy za wspólną zabawę