Wycieczka do Włoch

8 września klasy 3et i 3bt wraz z uczniami z czwartych klas, wyruszyli w stronę Włoch po drodze zwiedzając piękny Rzym. Dzięki Pani przewodnik mogliśmy zobaczyć tam Fontannę di Trevi, Schody Hiszpańskie oraz Bazylikę św. Piotra w Watykanie. W kolejnych dniach mogliśmy zwiedzić Paestum - miejsce naszego zakwaterowania , Neapol,

Wulkan Wezuwiusz wraz z zniszczonym przez niego Pompejami. Mieliśmy także okazję płynąć na Capri - wyspę Syren. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i musieliśmy wracać do szkolnych obowiązków, zwiedzając jeszcze w drodze powrotnej Wenecję. Ta cudowna, niezwykle wyczerpująca wycieczka została zapisana na naszych powiekach, na pewno będziemy wspominać ją do końca szkolnych lat :) Więcej na naszym fanpage.