Przejd┼║ do tre┼Ťci Przejd┼║ do menu

­čą│´ŞĆ Dzie┼ä Hotelarza i Turysty 2023

25-03-2023 16:38 2022/2023 IMPREZY SZKOLNE

W miniony czwartek, tj. 23.03.2023 r. uda┼éo si─Ö zorganizowa─ç ┼Ťwi─Öto spo┼éeczno┼Ťci szkolnej, coroczn─ů uroczysto┼Ť─ç, jak─ů jest Dzie┼ä Hotelarza i Turysty. Czekali┼Ťmy a┼╝ 3 lata, a wszystko przez pandemi─Ö i obostrzenia, jakie obowi─ůzywa┼éy. W tym roku odwiedzi┼éo nas wielu go┼Ťci, m.in. przedstawiciele Kuratorium O┼Ťwiaty i zaprzyja┼║nionych szkó┼é, a tak┼╝e Dyrektorzy Hoteli ( SPA Hotel Jawor Jaworze, Centrum Rehabilitacji Villa Barbara Jaworze, Qubus Hotel Bielsko-Bia┼éa, Mercure Stare Miasto Kraków, Magnus Resort Bystra, Ibis Styles Bielsko-Bia┼éa, Apartamenty Szuflandia Wis┼éa) i Biur Podró┼╝y (Atlantis, Kardamon, Polan Travel oraz PPTK), a tak┼╝e restauracji Gallo Nero, z którymi wspó┼épracujemy.

W trakcie uroczysto┼Ťci m┼éodzie┼╝ szkolna wzi─Ö┼éa udzia┼é w licznych  konkursach: ┼Ťcielenie ┼éó┼╝ka na czas, "co tu tak pachnie", czyli rozpoznawanie przypraw, kr─Öcenie pizzy, konkurs wiedzy hotelarskiej oraz w pokazie mody hotelarskiej i turystycznej. Najwi─Öksze emocje wzbudzi┼é "bieg kelnera".

Dzi─Ökujemy wszystkim go┼Ťciom, gronu pedagogicznemu oraz spo┼éeczno┼Ťci szkolnej za udzia┼é w uroczysto┼Ťci i za dobr─ů zabaw─Ö.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak zaprosi─ç wszystkich za rok.

Poni┼╝ej galeria zdj─Ö─ç: