🥳️ Dzień Hotelarza i Turysty 2023

25-03-2023 16:38 2022/2023 IMPREZY SZKOLNE

W miniony czwartek, tj. 23.03.2023 r. udało się zorganizować święto społeczności szkolnej, coroczną uroczystość, jaką jest Dzień Hotelarza i Turysty. Czekaliśmy aż 3 lata, a wszystko przez pandemię i obostrzenia, jakie obowiązywały. W tym roku odwiedziło nas wielu gości, m.in. przedstawiciele Kuratorium Oświaty i zaprzyjaźnionych szkół, a także Dyrektorzy Hoteli ( SPA Hotel Jawor Jaworze, Centrum Rehabilitacji Villa Barbara Jaworze, Qubus Hotel Bielsko-Biała, Mercure Stare Miasto Kraków, Magnus Resort Bystra, Ibis Styles Bielsko-Biała, Apartamenty Szuflandia Wisła) i Biur Podróży (Atlantis, Kardamon, Polan Travel oraz PPTK), a także restauracji Gallo Nero, z którymi współpracujemy.

W trakcie uroczystości młodzież szkolna wzięła udział w licznych  konkursach: ścielenie łóżka na czas, "co tu tak pachnie", czyli rozpoznawanie przypraw, kręcenie pizzy, konkurs wiedzy hotelarskiej oraz w pokazie mody hotelarskiej i turystycznej. Największe emocje wzbudził "bieg kelnera".

Dziękujemy wszystkim gościom, gronu pedagogicznemu oraz społeczności szkolnej za udział w uroczystości i za dobrą zabawę.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak zaprosić wszystkich za rok.

Poniżej galeria zdjęć: