Przejdź do treści Przejdź do menu

Grono i społeczność

mgr Klaudiusz Knyps - Dyrektor
 DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ mgr Klaudiusz Knyps

 

 

 

✅ nauczyciele

✅ sekretariat

✅ pedagog szkolny

mgr Beata Chrobak-Juros - Wicedyrektor

WICEDYREKTOR - mgr Beata Chrobak-Juros

 

dr Krzysztof Tekiela

WICEDYREKTOR - dr Krzysztof Tekiela

mgr Barbara Sadłek

Kierownik szkolenia praktycznego - 

mgr Barbara Sadłek

mgr Joanna Lizurej-Kupczak

PEDAGOG SZKOLNY - 

mgr Joanna Lizurej-Kupczak

mgr Maria Głąb

Związki Zawodowe ZNP -

mgr Maria Głąb

mgr Magdalena Rayss

Związki Zawodowe SOLIDARNOŚĆ -

mgr Magdalena Rayss

mgr Malwina Stadnicka

Związki Zawodowe SOLIDARNOŚĆ '80 -

mgr Malwina Stadnicka

   
mgr Barbara Sadłek

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych i Ścisłych: 

mgr Barbara Sadłek

mgr Estera Czyż

Zespół Nauczycieli Języków Obcych: 

mgr Estera Czyż

mgr Maria Głąb

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Humanistycznych i Wychowania Fizycznego: 

mgr Maria Głąb

   

Pozostali nauczyciele  

LP. Zdjęcie Nazwisko i imię Nauczane przedmioty

1.

mgr Berek Janusz pracownia informatyczna
2. mgr Wacław Bieniek mgr Bieniek Wacław informatyka, pracownia informatyczna
3. mgr Beata Chrobak-Juros (wicedyrektor) mgr Chrobak-Juros Beata język niemiecki, usługi hotelarskie
4. mgr Estera Czyż mgr Czyż Estera język angielski, język angielski zawodowy
5. mgr Mariusz Depczyński mgr Depczyński Mariusz WF
6. mgr Dębowska Marta psycholog
7. mgr Piotr Drzewicki mgr Drzewicki Piotr język polski, filozofia
8. mgr Danuta Dubrawska mgr Dubrawska Danuta pracownia turystyczna, obsługa klienta biura podróży, techniki pracy w hotelarstwie
9. mgr Dubrawski Rafał mgr Dubrawski Rafał WF
10. mgr Dziewiński Przemysław mgr Dziewiński Przemysław język angielski, język angielski zawodowy
11. mgr Friedrich Tomasz mgr Friedrich Tomasz język angielski, język angielski zawodowy
12. mgr Barbara Gałązka mgr Gałązka Barbara język angielski, język angielski zawodowy
13. mgr Maria Głąb mgr Głąb Maria historia, historia i społeczeństwo
14. mgr Godlewska-Ucińska Marzena język angielski, język angielski zawodowy
15. mgr Dorota Górska mgr Górska Dorota pracownia hotelarska, obsługa gościa w hotelu, techniki pracy w hotelarstwie
16. mgr Hałas Alicja mgr Hałas Alicja chemia
17. mgr Izabela Janik mgr Janik Izabela matematyka
18. dr Jeż-Pawlak Aleksandra geografia, marketing i prawo w turystyce, podstawy marketingu i zarządzania,  
19. mgr Kaproń Jacek język niemiecki
20. mgr Karkoszka Anna WF 
21. mgr Marcin Kliś mgr Kliś Marcin religia
22. mgr Klaudiusz Knyps mgr Knyps Klaudiusz język  polski
23. mgr Kowalewska Marta mgr Kowalewska Marta WF
24. mgr Patryk Kozieł mgr Kozieł Patryk pracownia gastronomiczna, techniki pracy w hotelarstwie
25. mgr Krawczyk Beata język niemiecki (2021/2022 urlop dla poratowania zdrowia)
26. mgr Krywult-Malejko Urszula pracownia turystyczna, organizacja imprez i usług turystycznych
27. mgr Dorota Krzyżowska-Szuta mgr Krzyżowska-Szuta Dorota biblioteka, etyka
28. mgr Joanna Lizurej-Kupczak mgr Lizurej-Kupczak Joanna pedagog
29. mgr Mamorska-Kozieł Sylwia mgr Mamorska-Kozieł Sylwia organizacja   pracy w recepcji, organizacja pracy służby pięter, pracownia hotelarska
30. mgr Aneta Marczak mgr Marczak Aneta język francuski, język włoski
31. mgr Wiesława Marszałek mgr Marszałek Wiesława religia, pedagog
32. dr Moklak Andrzej geografia turystyczna, organizacja imprez i usług turystycznych, geografia, pracownia informacji turystycznej
33. inż. Arkadiusz Mynarski mgr inż. Mynarski Arkadiusz pracownia informatyczna, pracownia informacji turystycznej, obsługa informatyczna w hotelarstwie, obsługa informatyczna w turystyce
34. mgr Joanna Nowak mgr Nowak Joanna podstawy dietetyki, pracownia hotelarska, organizacja pracy służby pięter, techniki pracy w hotelarstwie
35. mgr Pełka Paweł historia
36. dr Małgorzata Pilch dr Pilch Małgorzata język polski
37. mgr Barbara Płaszczyk-Wilczek mgr Płaszczyk-Wilczek Barbara biologia
38. mgr Jarosław Pniok mgr Pniok Jarosław geografia, geografia turystyczna
39. mgr Podkański Łukasz EDB
40. mgr Agnieszka Pollak-Olszowska mgr Pollak-Olszowska Agnieszka biblioteka
41. mgr Magdalena Rayss mgr Rayss Magdalena podstawy działalności gospodarczej, podstawy przedsiębiorczości, podstawy hotelarstwa, usługi hotelarskie
42. mgr Barbara Sadłek mgr Sadłek Barbara pracownia hotelarska, techniki pracy w hotelarstwie, obsługa gościa w hotelu
43. dr Jolanta Serwotka-Torbicka dr Serwotka-Torbicka Jolanta pracownia gastronomiczna, podstawy  żywienia człowieka, podstawy dietetyki
44. mgr Wacław Skoczylas mgr Skoczylas Wacław język angielski, język angielski zawodowy
45. mgr Malwina Stadnicka mgr Stadnicka Malwina język hiszpański
46. mgr Staszczyszyn-Kozina Katarzyna język angielski, język angielski zawodowy
47. mgr Łukasz Szczotka mgr Szczotka Łukasz WF, animacja czasu wolnego
48. dr Krzysztof Tekiela dr Tekiela Krzysztof pracownia informatyczna
49. mgr Anita Tomkiewicz mgr Tomkiewicz Anita język polski, geografia, komunikacja interpersonalna
50. mgr Jolanta Winiarska-Hankus mgr Winiarska-Hankus Jolanta promocja i sprzedaż usług hotelarskich
51. mgr Jolanta Wolentarska mgr Wolentarska Jolanta pracownia hotelarska, podstawy hotelarstwa, usługi hotelarskie, organizacja pracy służby pięter
52. mgr Barbara Worwa mgr Worwa Barbara matematyka

Sekretariat Zespołu Szkół

 

Sekretariat - Sylwia Arcaba-Pniok

telefon : (0-33) 496-81-64     (Poniedziałek - Piątek 730 - 1530)

Sekretariat mieści się w budynku przy ulicy Filarowej 52 (II piętro pokój )

Kierownik gospodarczy - Lucyna Eron   (Poniedziałek - Piątek 730 - 1530)

Kadry - Ewa Kowalczyk    (Poniedziałek - Piątek 730 - 1530)

Sprawy uczniowskie załatwiane są w godzinach 845 - 1400

telefon : (0-33) 496-81-64