Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

W celu 艣wiadczenia us艂ug na najwy偶szym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plik贸w cookies. Pliki cookies umo偶liwiaj膮 nam zapewnienie prawid艂owego dzia艂ania naszej strony internetowej oraz realizacj臋 jej funkcji, a po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies s膮 przez nas wykorzystywane do dokonywania pomiar贸w i analiz korzystania ze strony internetowej. Strona wykorzystuje r贸wnie偶 pliki cookies podmiot贸w trzecich w celu korzystania z zewn臋trznych narz臋dzi analitycznych.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawid艂owego dzia艂ania serwisu internetowego. Dzi臋ki tym plikom nasz serwis internetowy jest wy艣wietlany prawid艂owo oraz mo偶esz z niego korzysta膰 w bezpieczny spos贸b. Te pliki cookies s膮 zawsze aktywne, chyba 偶e zmodyfikujesz ustawienia swojej przegl膮darki internetowej, co jednak mo偶e skutkowa膰 nieprawid艂owym wy艣wietlaniem serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym, co pomaga lepiej zrozumie膰, w jaki spos贸b u偶ytkownicy korzystaj膮 ze stron internetowych, co umo偶liwia ulepszenie struktury i zawarto艣ci serwisu internetowego (w tym zakresie wykorzystywane mog膮 by膰 r贸wnie偶 pliki cookies podmiot贸w trzecich, tj. dostawc贸w narz臋dzi wykorzystywanych w tym celu przez administratora). Te pliki wykorzystujemy, je偶eli wyrazisz na to zgod臋.

馃 Go艣cie w naszej szkole

W dniach 26 i 27 lutego go艣cili艣my w naszej szkole cztery nauczycielki j臋zyków obcych ze szko艂y j臋zykowej Escola Oficial D’Idiomes De Lleida z Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+ dla kadry szkolnej. Podczas pobytu w naszej szkole Panie nie tylko obserwowa艂y lekcje j臋zyków obcych prowadzone przez naszych nauczycieli, ale same równie偶 przedstawi艂y prezentacj臋 na temat zwyczajów i kultury hiszpa艅skiej dla naszych uczniów. Zorganizowane równie偶 zosta艂o spotkanie z nauczycielami naszej szko艂y w celu zaprezentowania specyfiki pracy zarówno szko艂y polskiej jak i hiszpa艅skiej.