Konkurs wiedzy turystycznej

10-11-2020 0:24 2020/2021 KONKURSY, ZAWODY

W dniu 7 listopada 2020r. odbył się konkurs wiedzy turystycznej pt. "Bielsko-Biała i okolice". W konkursie wzięli udział uczniowie będący członkami Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego "Podróżnik" działającego w naszej szkole. Młodzież musiała wykazać się wiedzą z zakresu znajomości zabytków naszego miasta, szlaków i schronisk turystycznych regionu Beskidu Śląskiego.

Do konkursu zgłosiło się 11 osób.

Wyniki końcowe:

✅ 1m Natalia Włodarczyk z kl. 4et - 27 pkt.

✅ 2m Karolina Osztap z kl. 2etp oraz Nikola Mojżyszek z kl. 1et - 26 pkt.

✅ 3m Amelia Danel z kl. 1et - 24 pkt.

✅ 4m Karolina Sprzączkowska z kl. 3at - 21 pkt.

✅ 5m Amelia Procner z kl. 1et oraz Klaudia Szczypka z kl. 3at - 20 pkt.

✅ 6m Aleksandra Galińska z kl. 3at - 17 pkt.

✅ 7m Katarzyna Kobielus z kl. 2etp, Oliwia Sroka z kl. 2etp oraz Anna Matyszkiewicz z kl. 3at - 16 pkt.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy a przede wszystkim chęci udziału w konkursie. Każdy z uczestników otrzyma cenną nagrodę rzeczową, niestety dopiero po powrocie do szkoły.

Wszystkich uczniów zainteresowanych współpracą w ramach naszego Koła zapraszamy do kontaktu z opiekunami.

Pozdrawiamy i gratulujemy !!!

Opiekunowie Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego "Podróżnik".

Dorota Górska i Rafał Dubrawski