🏊‍♂️Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej Szkół Ponadpodstawowych w pływaniu

11-04-2024 21:28 2023/2024 KONKURSY, ZAWODY

W dniu 10 kwietnia 2024r. na krytej pływalni „Troclik” odbyły się Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej Szkół Ponadpodstawowych w pływaniu.

Naszą Szkołę reprezentowali:

• ✅ Anna Kierczak z klasy 5etp
  • ✅ Oliwia Gabzdyl z klasy 1et
  • ✅ Aleksandra Osak z klasy 1dt
  • ✅ Mikołaj Stajszczyk z klasy 2at
  • ✅ Wojciech Caputa z klasy 2et
  • ✅ Mateusz Rychwiński z klasy 1et

Każdy z zawodników mógł wystartować w dwóch konkurencjach indywidualnych na dystansie 50m stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym, oraz reprezentować Szkołę w sztafecie 4x50m stylem dowolnym. O 12 kompletów medali i dyplomów rywalizowały 193 osoby (86 zawodniczek i 107 zawodników). Uczestnicy zawodów reprezentowali 15 szkół. W konkursie uczestniczyły 23 sztafety: 10 żeńskich i 13 męskich.

Wyniki końcowe:

• ✅ Anna Kierczak – 4 miejsce w stylu dowolnym, 7 miejsce w stylu klasycznym
  • ✅ Oliwia Gabzdyl – 29 miejsce z stylu dowolnym
  • ✅ Aleksandra Osak – 6 miejsce w stylu klasycznym, 8 miejsce w stylu grzbietowym
  • ✅ Mikołaj Stajszczyk – 55 miejsce w stylu dowolnym, 30 miejsce w stylu klasycznym
  • ✅ Wojciech Caputa – 62 miejsce w stylu dowolnym, 46 miejsce w stylu klasycznym
  • ✅ Mateusz Rychwiński – 44 miejsce w stylu dowolnym, 14 miejsce w stylu grzbietowym

Drużynowo uplasowaliśmy się na 9 miejscu.

Gratulujemy !!!

Opiekun drużyny: Rafał Dubrawski