Przejd┼║ do tre┼Ťci Przejd┼║ do menu

­čĆŐÔÇŹÔÖé´ŞĆMistrzostwa Miasta Bielska-Bia┼éej Szk├│┼é Ponadpodstawowych w p┼éywaniu

11-04-2024 21:28 2023/2024 KONKURSY, ZAWODY

W dniu 10 kwietnia 2024r. na krytej p┼éywalni „Troclik” odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Miasta Bielska-Bia┼éej Szkó┼é Ponadpodstawowych w p┼éywaniu.

Nasz─ů Szko┼é─Ö reprezentowali:

• Ôťů Anna Kierczak z klasy 5etp
  • Ôťů Oliwia Gabzdyl z klasy 1et
  • Ôťů Aleksandra Osak z klasy 1dt
  • Ôťů Miko┼éaj Stajszczyk z klasy 2at
  • Ôťů Wojciech Caputa z klasy 2et
  • Ôťů Mateusz Rychwi┼äski z klasy 1et

Ka┼╝dy z zawodników móg┼é wystartowa─ç w dwóch konkurencjach indywidualnych na dystansie 50m stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym, oraz reprezentowa─ç Szko┼é─Ö w sztafecie 4x50m stylem dowolnym. O 12 kompletów medali i dyplomów rywalizowa┼éy 193 osoby (86 zawodniczek i 107 zawodników). Uczestnicy zawodów reprezentowali 15 szkó┼é. W konkursie uczestniczy┼éy 23 sztafety: 10 ┼╝e┼äskich i 13 m─Öskich.

Wyniki końcowe:

• Ôťů Anna Kierczak – 4 miejsce w stylu dowolnym, 7 miejsce w stylu klasycznym
  • Ôťů Oliwia Gabzdyl – 29 miejsce z stylu dowolnym
  • Ôťů Aleksandra Osak – 6 miejsce w stylu klasycznym, 8 miejsce w stylu grzbietowym
  • Ôťů Miko┼éaj Stajszczyk – 55 miejsce w stylu dowolnym, 30 miejsce w stylu klasycznym
  • Ôťů Wojciech Caputa – 62 miejsce w stylu dowolnym, 46 miejsce w stylu klasycznym
  • Ôťů Mateusz Rychwi┼äski – 44 miejsce w stylu dowolnym, 14 miejsce w stylu grzbietowym

Dru┼╝ynowo uplasowali┼Ťmy si─Ö na 9 miejscu.

Gratulujemy !!!

Opiekun drużyny: Rafał Dubrawski