Przejdź do treści Przejdź do menu

MISTRZYNIE BIELSKA PO RAZ DRUGI !!!

15-10-2020 15:43 KONKURSY, ZAWODY

Ogromnym sukcesem indywidualnym i drużynowym dziewcząt naszej szkoły zakończyły się zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady Szkół Bielskich, które odbyły się w piątek 15.10.2020 r. na hali sportowej BBOSiR „Victoria”  w Bielsku – Białej.

 

 I miejsce indywidualnie zajęła uczennica klasy I bt Gruchała Laura

 III miejsce indywidualnie zajęła uczennica klasy II etp Michalska Jagoda

 III miejsce indywidualnie zajęła uczennica klasy IV bt Śmieja Aleksandra

 

I miejsce zajęła drużyna dziewcząt Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima

 

Fantastyczna postawa dziewcząt zaowocowała powtórką wyniku z zeszłego roku. Kolejny raz nasze Panie pokazały moc i zostały Mistrzyniami Bielska – Białej podczas zawodów  tenisa stołowego w ramach Licealiady Szkół Bielskich. Spokój, opanowanie i indywidualne umiejętności pozwoliły uzyskać tak dobre rezultaty. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tych  zawodach i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Dziewczętom życzymy kolejnego sukcesu podczas zawodów rejonowych które odbędą się 20.10.2020 r.

 

Skład drużyn:

 

Żeńska „ZŁOTKA” w składzie:

 Śmieja Aleksandra klasa IV bt

 Michalska Jagoda klasa II etp

 Gruchała Laura klasa I bt

 Folek Klaudia II btp

 Męska:

 Ceglarz Jakub klasa IV at

 Badura Dawid IV aT

 Szawkało Jan I at

 

Opiekun Anna Karkoszka