Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji, a po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies są przez nas wykorzystywane do dokonywania pomiarów i analiz korzystania ze strony internetowej. Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym, co pomaga lepiej zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszenie struktury i zawartości serwisu internetowego (w tym zakresie wykorzystywane mogą być również pliki cookies podmiotów trzecich, tj. dostawców narzędzi wykorzystywanych w tym celu przez administratora). Te pliki wykorzystujemy, jeżeli wyrazisz na to zgodę.

Mistrzynie po raz kolejny!

28-09-2022 21:33 2022/2023 KONKURSY, ZAWODY
🏓Mistrzynie Bielska po raz czwarty !!!!🏓
Najlepsze, niesamowite, wspaniałe !
W dniu dzisiejszym (28.09.2022) dziewczęta Naszej Szkoły po raz kolejny pokazały swoje umiejętności. Podczas zawodów tenisa stołowego w ramach Licealiady Szkół Bielskich zajęły I miejsce drużynowo i zgarnęły przy tym trzy miejsca na podium indywidualnie.
 👍🏆🥇

Drużyna w składzie:
  • Weronika Indeka klasa 2 at
  • Laura Gruchała klasa 3 bt
  • Klaudia Folek klasa 4 btp
  • Justyna Antos klasa 1at
Indywidualnie:
  • I miejsce Weronika Indeka 
  • II miejsce Laura Gruchała
  • III miejsce Klaudia Folek
5  października dziewczęta wezmą udział w zawodach rejonowych w Ligocie.
W dzisiejszych zawodach udział wzięli również panowie którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach.

Skład drużyny męskiej:
  • Maciej Wojtusiak klasa 4 ctg
  • Mikołaj Stajszczyk klasa 1 at
  • Roman Hrechanenko klasa 1dt
Opiekun drużyn: Anna Karkoszka