Oddział przygotowawczy - pomagamy uczniom z Ukrainy

18-03-2022 12:59 2021/2022
Wczoraj uruchomiona została klasa zerowa (oddział przygotowawczy) dla uczniów z Ukrainy 🇺🇦 Otwiera to możliwość nauki nie tylko języka polskiego, przedmiotów ogólnokształcących, ale też zawodowych. Uczniowie otrzymają wsparcie od absolwentki naszej szkoły Anastazji ❤ która posługuje się zarówno językiem polskim, jak i ukraińskim. Liczymy, że młodzież zostanie ciepło powitana również przez Was drodzy uczniowie! Życzymy powodzenia nowym uczniom i pogody ducha dla wszystkich w tych trudnych czasach 🍀 ❤ 🇺🇦
Вчера был открыт нулевой класс (отдел подготовительный) для учеников с Украины Это даёт возможность🇺🇦 выучить не только польский язык, но и предметов обще образовательных и уроков по профессии. Ученики получать поддержку от выпускника нашей школы Анастасии❤ которая знает польский язык также как украинский. Надеемся что молодёжь будет тепло принята нашими учениками! Желаем удачи новым ученикам и крепкого духа для всех в это трудное время🍀🇺🇦🙏