Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji, a po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies są przez nas wykorzystywane do dokonywania pomiarów i analiz korzystania ze strony internetowej. Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym, co pomaga lepiej zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszenie struktury i zawartości serwisu internetowego (w tym zakresie wykorzystywane mogą być również pliki cookies podmiotów trzecich, tj. dostawców narzędzi wykorzystywanych w tym celu przez administratora). Te pliki wykorzystujemy, jeżeli wyrazisz na to zgodę.

️⚽️ Piłkarze Tuwima Wicemistrzem Bielska!

25-05-2023 12:13 2022/2023 KONKURSY, ZAWODY

23 maja zakończyły się rozgrywki piłki nożnej chłopców szkół ponadpodstawowych w ramach Licealiady młodzieży szkolnej miasta Bielska-Białej. W turnieju wzięło udział 18 szkół ponadpodstawowych z naszego miasta. Doskonale zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły. Po zwycięstwie w grupie eliminacyjnej, pokonali swoich rówieśników również w ćwierćfinale i półfinale, awansując do finału rozgrywek. W meczu finałowym, po dramatycznym pojedynku, ulegli swoim rówieśnikom z Zespołu Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych, zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju.

Reprezentanci szkoły:

  • ⚽️Filipczak Oskar
  • ⚽️Hreśka Kacper
  • ⚽️Klaczek Oskar
  • ⚽️Kwaśny Filip
  • ⚽️Kwaśny Łukasz
  • ⚽️Marszałek Patryk
  • ⚽️Marzec Maciej
  • ⚽️Szłapa Michał
  • ⚽️Świerczek Olaf

Gratulujemy !!!