Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

馃コ锔廝odsumowanie Dnia Otwartego 2024

29-04-2024 19:36 2023/2024 IMPREZY SZKOLNE
Za nami Dzie艅 Otwarty 2024. Wszystkim serdecznie dzi臋kujemy za przygotowanie imprezy. Odwiedzi艂o nas sporo go艣ci m.in. kandydaci na uczniów naszej szko艂y, przyjaciele i wielu absolwentów. Ci ostatni utwierdzili nas w przekonaniu 偶e ten projekt ma sens.
Pragniemy poinformowa膰, 偶e w tradycyjnym konkursie "Z Tuwimem przez 艢wiat" zwyci臋偶yli:
鉁 Pierwsze miejsce Klasa 1at - Hiszpania
鉁 Miejsce drugie klasa 1bt - Tajlandia