Przejd┼║ do tre┼Ťci Przejd┼║ do menu

­čô│Projekt partnerski ÔÇô wizyta przygotowawcza w Hiszpanii.

W dniach od 25 do 29 stycznia 2023 r. odby┼éa si─Ö wizyta przygotowawcza w Benalmádenie, w ramach projektu ERASMUS + ,,Gry mobilne narz─Ödziem podnosz─ůcym jako┼Ť─ç i atrakcyjno┼Ť─ç kszta┼écenia zawodowego’’. Wizyta mia┼éa na celu omówienie najwa┼╝niejszych kwestii dotycz─ůcych wspó┼épracy, organizacji szkole┼ä i wyjazdów, programu kulturalnego oraz poznanie warunków pobytu.

Szkołę reprezentowały koordynatorki projektu mgr Malwina Stadnicka i mgr Katarzyna Staszczyszyn-Kozina oraz mgr inż. Arkadiusz Mynarski.