Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

Przerwa na czytanie 馃摉

31-10-2022 15:38 2022/2023 IMPREZY SZKOLNE
Nasza szko艂a 28 pa藕dziernika wzi臋艂a udzia艂 III Mi臋dzynarodowej Edycji "Przerwy na czytanie".Celem akcji jest zach臋cenie uczniów do si臋gania po ksi膮偶k臋 w ka偶dej sytuacji i ka偶dym miejscu. Tego dnia uczniowie oddali si臋 lekturze ciekawych pozycji literackich.
Klasa 2at czyta艂a  "Zag艂ad臋 domu Usherów" Edgara Allana Poe i "Lilie" Adama Mickiewicza. Z kolei 1at Harrego Pottera J.K. Rowling, a klasa 1bt "Zmierzch" Stephenie Meyer.  M艂odzie偶 z 4atg si臋gn臋艂a po Chrisa Cartera "Jeden za drugim". Poni偶ej nagrania tych atywno艣ci.
Dzi臋kujemy wszystkim za zaanga偶owanie.
鉁 Klasa 1A
鉁 Klasa 1B