Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

馃挅 Quiz Walentynkowy w Hotelarzu dobieg艂 ko艅ca!!

16-02-2024 13:01 2023/2024 KONKURSY, ZAWODY

Uczniowie za pomoc膮 kodów QR rozmieszczonych po ca艂ej szkole odpowiadali na 15 pyta艅 dotycz膮cych 艣wi臋ta zakochanych. Walka by艂a bardzo zaci臋ta a ró偶nice mi臋dzy punktami fina艂owymi niewielkie, jednak tylko jednej osobie uda艂o si臋 zdoby膰 nagrod臋 g艂ówn膮 - 2 wej艣ciówki do kina.

W dogrywce fina艂owej wzi臋艂y udzia艂 a偶 4 osoby, które bezb艂臋dnie odpowiedzia艂y na wszystkie pytania. Ich zadaniem by艂o znale藕膰 schowan膮 w bibliotece ksi膮偶k臋, w której ukryte by艂o pytanie. Osoba z najmniejszym czasem zostaje zwyci臋zc膮.

• Miejsce I - Julia Mica艂 4at - 2:35,06
  • Miejsce II - Emilia Matuszny 4at - 2:40,35
  • Miejsce III - Gabriela Gacek 4at - 4:00,03
  • Miejsce IV - Krystian Janosz 5atp - 4:11,06