Rajd szkolny 2019

17-10-2019 11:59 IMPREZY SZKOLNE

W środę 16 października 2019 roku odbył się Rajd Szkolny dla uczczenia Światowego Dnia Turystyki, który w tym roku obchodzony był pod hasłem "Turystyka dla wszystkich – promocja powszechnej dostępności”.

Młodzież wraz z wychowawcami dotarła wyznaczonymi trasami na Błonia, gdzie uczniowie klas drugich przedstawili prezentację na temat nawiązujący do hasła przewodniego. A klasy trzecie przygotowały piosenki „okolicznościowe”. Oprócz przygotowanych prezentacji i piosenek, oceniana była również frekwencja klas.

✅ Wśród klas drugich zwyciężyła klasa II et.

✅ Wśród klas trzecich jury urzekła piosenka klasy III ct.

W trakcie pokonywania tras na Błonia uczniowie klas pierwszych przeszli tzw. „Otrzęsiny”, które polegały na wykonaniu czterech zadań na poszczególnych stacjach rozstawionych wzdłuż tras oraz na zaprezentowaniu klasy przed jury. Rywalizację w tych konkurencjach wśród klas pierwszych po szkole podstawowej wygrała klasa I etp, wśród klas pierwszych po gimnazjum wygrała klasa I atg.

Prezentacje oceniało jury w składzie: pani Barbara Sadłek – przewodnicząca,  pani Wiesława Marszałek – członek oraz pani Joanna Lizurej-Kupczak – sekretarz.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorzy:

Aleksandra Jeż-Pawlak