Przejdź do treści Przejdź do menu

Rajd szkolny 2020

17-09-2020 9:19 IMPREZY SZKOLNE

16 września odbył się w naszej szkole coroczny Rajd dla uczczenia Światowego Dnia Turystyki (WTD). W tym roku hasło przewodnie brzmi:

Turystyka: budowanie pokoju! Wspieranie wiedzy!

W związku zagrożeniem COVID-19 oraz wynikającymi z niego obostrzeniami w tym roku szkolnym koncepcja rajdu szkolnego została zmodyfikowana. Jak co roku klasy z poszczególnych roczników szły na rajd różnymi trasami, ale nie spotkaliśmy się wszyscy razem w jednym miejscu na zakończenie rajdu, lecz świętowaliśmy oddzielnie!

Klasy czwarte wraz z wychowawcami zdobywały czerwonym szlakiem Magurkę Wilkowicką, klasy trzecie wraz z opiekunami różnymi trasami docierały z Wapienicy na Dębowiec. Klasy drugie po gimnazjum musiały dotrzeć na Kozią Górkę od strony Cygańskiego Lasu lub Błoni, a klasy drugie po podstawówce zdobywały Kozią Górkę od strony Bystrej, oczywiście wraz z wychowawcami. Klasy pierwsze w Cygańskim Lesie miały symboliczne „Otrzęsiny”, które polegały na wykonywaniu różnych zadań, rozwiązywaniu zagadek i zdobywaniu punktów. Na zakończenie zdobyte punkty zostały zsumowane i przyznano nagrody. I miejsce zdobyła klasa I et, II miejsce zdobyła klasa I at, III miejsce przypadło klasie I bt. Witamy w naszej społeczności!

Przypominamy, że wszystkie klasy biorące udział w rajdzie są zobligowane do przesłana do pana Arkadiusza Mynarskiego na adres arek@hotelarz.edu.pl zdjęcia z rajdu z wymyślonym tytułem. Za pośrednictwem formularza spośród wszystkich konkursowych zdjęć zostaną wybrane i nagrodzone trzy najlepsze.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorzy:

Aleksandra Jeż-Pawlak

Dorota Krzyżowska-Szuta

Łukasz Szczotka