Rajd szkolny 2022

08-09-2022 10:22 2022/2023 IMPREZY SZKOLNE

W środę 7 września 2022 roku odbył się RAJD SZKOLNY na Błonia dla uczczenia Światowego Dnia Turystyki.

Nasza młodzież wraz z wychowawcami dotarła wyznaczonymi trasami na Błonia, gdzie wspólnie świętowaliśmy Dzień Turystyki. W trakcie rajdu uczniowie klas pierwszych przeszli tzw. „Otrzęsiny”, które polegały na wykonaniu różnych zadań na sześciu stacjach rozstawionych wzdłuż trasy, a na Błoniach zaprezentowali swoje klasy i podsumowane zostały wyniki otrzęsinowych zmagań:

• Miejsce I zajęła klasa 1at (18 punktów)
  • Miejsce II ex aequo zajęły klasy 1 et i 1bt (po 11 punktów)
  • Miejsce III zajęła klasa 1dt (8 punktów)

Za prezentację klasy wyróżniona została klasa 1bt za „szczególne zaangażowanie wychowawcy w tańce i pląsy”. Wszystkie klasy pierwsze otrzymały słodkie nagrody i zostały przyjęte  w poczet szkolnej społeczności.

Niebawem rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze zdjęcie z rajdu.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorzy:

Aleksandra Jeż-Pawlak