Przejd┼║ do tre┼Ťci Przejd┼║ do menu

­čĹęÔÇŹ­čÄô Rekrutacja 2023/2024

02-03-2023 11:26 2022/2023 KOMUNIKATY

Ôťů Zasady rekrutacji po uko┼äczeniu szko┼éy podstawowej

Ôťů Zasady rekrutacji do Policealnej Szko┼éy Zawodowej

Szkoła objęta jest elektronicznym systemem rekrutacji. Proces rekrutacji odbywa się przez serwis:

Adres mailowy, na który mog─ů Pa┼ästwo wys┼éa─ç w naborze skany wniosku i za┼é─ůczników (w przypadku, gdy nie ma mo┼╝liwo┼Ťci z┼éo┼╝enia wniosku osobi┼Ťcie lub podpisanego Profilem zaufanym):

sekretariat@tuwim.edu.pl

Terminy rekrutacji ustalone przez  Ministra Edukacji i Nauki oraz Kuratora O┼Ťwiaty
w roku szkolnym 2023/2024

Terminy rekrutacji:

Ôťů od 15 maja 2023 r. do 19 czerwca 2023 r. do godz. 15:00 - termin sk┼éadania podania wydrukowanego z systemu

Ôťů   od 23 czerwca 2023 r. do 10 lipca 2023 r. do godz. 15:00 - termin dostarczania do naszej szko┼éy ┼Ťwiadectw uko┼äczenia szko┼éy podstawowej i za┼Ťwiadcze┼ä o szczegó┼éowych wynikach egzaminu ósmoklasisty lub potwierdzonych kopii tych dokumentów (kopie oznaczone nr 1) oraz z┼éo┼╝enie nowego wniosku w przypadku zmiany wyboru szkó┼é

Ôťů 18 lipca 2023 r. - og┼éoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych do naszego Zespo┼éu Szkó┼é z podzia┼éem na oddzia┼éy

Ôťů od 18 lipca 2023 r. do 25 lipca 2023 r. do godz. 15:00 - termin potwierdzenia przez kandydatów woli ucz─Öszczania do naszej szko┼éy poprzez dostarczenie orygina┼éów ┼Ťwiadectw uko┼äczenia szko┼éy podstawowej i za┼Ťwiadcze┼ä o szczegó┼éowych wynikach egzaminu ósmoklasisty

Ôťů 26 lipca 2023 r. godz. 14:00 - og┼éoszenie listy uczniów przyj─Ötych i listy uczniów nieprzyj─Ötych do szko┼éy

UWAGA!

W systemie rekrutacyjnym mo┼╝na wybra─ç maksymalnie 3 szko┼éy ┼Ťrednie i w ramach tego wyboru dowoln─ů ilo┼Ť─ç oddzia┼éów (klas) oraz ustawia─ç preferencje wyboru w dowolny sposób. O preferencji wyboru decyduje kolejno┼Ť─ç na li┼Ťcie oddzia┼éów.

Procedura zak┼éadania konta w systemie rekrutacyjnym wraz z instrukcj─ů uzupe┼énienia danych kandydata po klikni─Öciu w poni┼╝sze zdj─Öcie: