Dzień Sportu 2020

26-09-2020 12:10 IMPREZY SZKOLNE

W piątek 25.09.2020 r. odbyło się, coroczne sportowe święto naszej szkoły. Na Stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy uczniowie rywalizowali w kilku konkurencjach. Oto wyniki indywidualne oraz sztafetowe.

Pchnięcie kulą dziewcząt

✅ I Kukla Daniel 1 at

✅ II Fudali Jakub 2 etp

✅ III Krupa Mateusz 2 atp

4 x 100 m sztafeta dziewcząt:

✅ I klasa 1a (Bąk Wiktoria, Ścieszka Malwina, Wadach Karina, Wasilkowska Daria)

✅ II klasa 2 btp (Folek Klaudia, Młynarczyk Paulina, Stypulska Monika, Kołakowska Laura)

✅ III klasa 3 ct (Kowal Weronika, Krystek Julia, Malisiewicz Beata, Gwizdoń Sandra)

4 x 100 sztafeta chłopców:

✅ I klasa 1 et (Biernat Daniel, Bitner Rafał, Gębczyński Tomasz, Paździor Piotr)

4 x 100 m sztafeta mieszana:

✅ I klasa 2 etp (Boratyński Michał, Bomber Aleksandra, Laskowska Kamila, Fijak Jakub)

✅ II klasa 1 at (Wasilkowska Daria, Loranc Igor, Wadach Karina, Kukla daniel)

✅ III klasa 3 et (Chruszcz Oliwier, Rodak Patrycja, Rycak Krystian, Zolich Zuzanna)

Wielkie gratulacje oraz podziękowania za tak aktywny udział w zawodach.