Dzień Sportu 2020

26-09-2020 12:10 IMPREZY SZKOLNE

W piątek 25.09.2020 r. odbyło się, coroczne sportowe święto naszej szkoły. Na Stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy uczniowie rywalizowali w kilku konkurencjach. Oto wyniki indywidualne oraz sztafetowe.

Pchnięcie kulą dziewcząt

✅ I Markiel Agnieszka 2 atp

✅ II Szczypka Klaudia 3 at

✅ III Matejko Natalia 2 etp

Pchnięcie kulą chłopców:

✅ I Gajewski Przemysław 3 et

✅ II Krupa Mateusz 2 atp

✅ III Dudajek Paweł 1 bt

Skok w dal dziewcząt:

✅ I Kania Nikola 1 et

✅ II Bomber Aleksandra 2 etp

✅ III Wadach Karina 1 at

Skok w dal chłopców:

✅ I Paździor Piotr 1 et

✅ II Biernat Daniel 1 et

✅ III Jabłoński Mateusz 1 at

Skok wzwyż dziewcząt

✅ I Kozianowska Kornelia 2 btp

✅ II Kania Karolina 3et

✅ III Gwizdoń Sandra 3 ct

Skok wzwyż chłopców:

✅ Rycak Krystian 3 et

✅ Waligóra Tomasz 1 et

Bieg na 100 m dziewcząt:

✅ I Kozioł Agnieszka 1 et

✅ II Kołakowska Laura 2 btp

✅ III Kowal Weronika 3 ct

Bieg na 100 m chłopców:

✅ I Fijak Jakub 2 etp

✅ II Boratyński Michał 2 etp

✅ III Paździor Piotr 1 et

Bieg na 400 m dziewcząt:

✅ I Chortaszko Wiktoria 1 bt

✅ II Chwałek Adriana 3 at

✅ III Krzak Marta 1 et

Bieg na 400 chłopców:

✅ I Kukla Daniel 1 at

✅ II Fudali Jakub 2 etp

✅ III Krupa Mateusz 2 atp

4 x 100 m sztafeta dziewcząt:

✅ I klasa 1a (Bąk Wiktoria, Ścieszka Malwina, Wadach Karina, Wasilkowska Daria)

✅ II klasa 2 btp (Folek Klaudia, Młynarczyk Paulina, Stypulska Monika, Kołakowska Laura)

✅ III klasa 3 ct (Kowal Weronika, Krystek Julia, Malisiewicz Beata, Gwizdoń Sandra)

4 x 100 sztafeta chłopców:

✅ I klasa 1 et (Biernat Daniel, Bitner Rafał, Gębczyński Tomasz, Paździor Piotr)

4 x 100 m sztafeta mieszana:

✅ I klasa 2 etp (Boratyński Michał, Bomber Aleksandra, Laskowska Kamila, Fijak Jakub)

✅ II klasa 1 at (Wasilkowska Daria, Loranc Igor, Wadach Karina, Kukla daniel)

✅ III klasa 3 et (Chruszcz Oliwier, Rodak Patrycja, Rycak Krystian, Zolich Zuzanna)

 Wielkie gratulacje oraz podziękowania za tak aktywny udział w zawodach.