Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

W celu 艣wiadczenia us艂ug na najwy偶szym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plik贸w cookies. Pliki cookies umo偶liwiaj膮 nam zapewnienie prawid艂owego dzia艂ania naszej strony internetowej oraz realizacj臋 jej funkcji, a po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies s膮 przez nas wykorzystywane do dokonywania pomiar贸w i analiz korzystania ze strony internetowej. Strona wykorzystuje r贸wnie偶 pliki cookies podmiot贸w trzecich w celu korzystania z zewn臋trznych narz臋dzi analitycznych.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawid艂owego dzia艂ania serwisu internetowego. Dzi臋ki tym plikom nasz serwis internetowy jest wy艣wietlany prawid艂owo oraz mo偶esz z niego korzysta膰 w bezpieczny spos贸b. Te pliki cookies s膮 zawsze aktywne, chyba 偶e zmodyfikujesz ustawienia swojej przegl膮darki internetowej, co jednak mo偶e skutkowa膰 nieprawid艂owym wy艣wietlaniem serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym, co pomaga lepiej zrozumie膰, w jaki spos贸b u偶ytkownicy korzystaj膮 ze stron internetowych, co umo偶liwia ulepszenie struktury i zawarto艣ci serwisu internetowego (w tym zakresie wykorzystywane mog膮 by膰 r贸wnie偶 pliki cookies podmiot贸w trzecich, tj. dostawc贸w narz臋dzi wykorzystywanych w tym celu przez administratora). Te pliki wykorzystujemy, je偶eli wyrazisz na to zgod臋.

馃幃Gra miejska dla wszystkich stworzona przez naszych uczni贸w

Mamy niesamowit膮 przyjemno艣膰 przedstawi膰 Wam mobiln膮 gr臋 miejsk膮, która powsta艂a dzi臋ki wysi艂kowi i kreatywno艣ci uczniów Zespo艂u Szkó艂 im. Juliana Tuwima w Bielsku-Bia艂ej! Ta wyj膮tkowa gra to efekt pasji, zaanga偶owania i pracy ca艂ego zespo艂u, który po艣wi臋ci艂 wiele godzin, by stworzy膰 co艣 nowego dla naszego miasta. Teraz mamy okazj臋 zwiedzi膰 Bielsko-Bia艂膮 w zupe艂nie nowy sposób!
Do uruchomienia gry potrzebna jest aplikacja ActionTrack dost臋pna w sklepie Play lub AppStore oraz kod QR do gry umieszczony na naszej grafice.