Przejd┼║ do tre┼Ťci Przejd┼║ do menu

W celu ┼Ťwiadczenia us┼éug na najwy┼╝szym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plik├│w cookies. Pliki cookies umo┼╝liwiaj─ů nam zapewnienie prawid┼éowego dzia┼éania naszej strony internetowej oraz realizacj─Ö jej funkcji, a po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies s─ů przez nas wykorzystywane do dokonywania pomiar├│w i analiz korzystania ze strony internetowej. Strona wykorzystuje r├│wnie┼╝ pliki cookies podmiot├│w trzecich w celu korzystania z zewn─Ötrznych narz─Ödzi analitycznych.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawid┼éowego dzia┼éania serwisu internetowego. Dzi─Öki tym plikom nasz serwis internetowy jest wy┼Ťwietlany prawid┼éowo oraz mo┼╝esz z niego korzysta─ç w bezpieczny spos├│b. Te pliki cookies s─ů zawsze aktywne, chyba ┼╝e zmodyfikujesz ustawienia swojej przegl─ůdarki internetowej, co jednak mo┼╝e skutkowa─ç nieprawid┼éowym wy┼Ťwietlaniem serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym, co pomaga lepiej zrozumie─ç, w jaki spos├│b u┼╝ytkownicy korzystaj─ů ze stron internetowych, co umo┼╝liwia ulepszenie struktury i zawarto┼Ťci serwisu internetowego (w tym zakresie wykorzystywane mog─ů by─ç r├│wnie┼╝ pliki cookies podmiot├│w trzecich, tj. dostawc├│w narz─Ödzi wykorzystywanych w tym celu przez administratora). Te pliki wykorzystujemy, je┼╝eli wyrazisz na to zgod─Ö.

­čîŹ Nadatlantyckie przygody ÔÇ×HotelarzaÔÇŁ

08-01-2023 21:47 PROGRAMY EUROPEJSKIE

Po raz kolejny nasi uczniowie wyjad─ů, ju┼╝ w tym tygodniu, na pi─Öciotygodniowe sta┼╝e zagraniczne. Mo┼╝liwe jest to dzi─Öki realizacji nowego programu Erasmus+. Tym razem wyjedzie 21 uczniów. 8 z nich zrealizuje sta┼╝e w Wielkiej Brytanii. Uczniowie ci b─Öd─ů pracowa─ç w czterogwiazdkowym Hotelu Urban w Grantham. Równie┼╝ na podobne sta┼╝e wyjedzie w tym okresie m┼éodzie┼╝ do Portugalii. Przez 5 tygodni trzynastka z nich b─Ödzie szkoli┼éa si─Ö w hotelach malowniczej Bragi, po┼éo┼╝onej nieopodal Oceanu Atlantyckiego. Oprócz mo┼╝liwo┼Ťci podniesienia swoich umiej─Ötno┼Ťci zawodowych i j─Özykowych nasi sta┼╝y┼Ťci zrealizuj─ů tak┼╝e program kulturowy, m.in. zwiedzaj─ůc Londyn i Lincoln oraz Lizbon─Ö i Porto, a tak┼╝e inne ciekawe miejsca po┼éo┼╝one w pobli┼╝u zakwaterowania. Mi┼é─ů niespodziank─ů dla reprezentantów naszej szko┼éy w Anglii i Portugalii b─Ödzie pobierane kieszonkowe, które z pewno┼Ťci─ů wystarczy na udane zakupy w Primarku. Kolejne wyjazdy naszych uczniów na sta┼╝e zagraniczne w ramach nowego projektu Erasmus+ przewidziano ju┼╝ na czerwiec 2023 roku. Nasza m┼éodzie┼╝ wyjedzie wówczas do hiszpa┼äskiej Tarragony (8 osób), austriackiego Fusch (10 osób) oraz  austriackiego Zwettl (4 osoby). Do w┼éoskiego Bari na sta┼╝e wyjedzie równie┼╝ 6 nauczycieli przedmiotów zawodowych. Wszystkie koszty wyjazdów sfinansowane s─ů ze ┼Ťrodków pozyskanych z funduszy Unii Europejskiej.