Przejdź do treści Przejdź do menu

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli:

LP

Imię i nazwisko

data

godzina

sala/meet

1.

mgr Chrobak-Juros Beata

poniedziałek

14.25-15.10

ul. Filarowa, gabinet wicedyrektora

2.

mgr Czyż Estera

wtorek

14.30-15.15

meet/sala 212, ul. Filarowa meet.google.com/uww-dujx-yqm

3.

mgr Dendys Anna

poniedziałek

18.30-19.15

meet meet.google.com/mrd-sfvi-fnt

4.

mgr Depczyński Mariusz

wtorek

11.00-11.45

meet meet.google.com/qan-yatz-rjq

5.

mgr Dębowska Marta

piątek

12.00-13.00

meet meet.google.com/eyv-aujz-ioi

6.

mgr Drzewicki Piotr

piątek

14.25-15.05

sala 207, ul. Filarowa

7.

mgr Dubrawska Danuta

czwartek

16.00-16.45

meet meet.google.com/ikb-qfcx-ugf

8.

mgr Dubrawski Rafał

poniedziałek

14.40-15.25

sala gimnastyczna, ul. Filarowa meet.google.com/xyw-fxhn-mpa

9.

mgr Dziewiński Przemysław

środa

15.15-16.00

meet meet.google.com/qnd-jymu-acr

10.

mgr Friedrich Tomasz

środa

17.15-18.00

meet meet.google.com/heg-fbym-xbj

11.

mgr Gałązka Barbara

czwartek

15.10-15.55

meet

12.

mgr Głąb Maria

środa

19.00-19.45

meet meet.google.com/ggr-mjjg-xpn

13.

mgr Godlewska-Ucińska M.

czwartek

13.35-14.20

meet meet.google.com/bfw-dfqm-fih

14.

mgr Górska Dorota

wtorek

15.15-16.00

meet

15.

mgr Hałas Alicja

piątek

15.15-16.00

meet

16.

mgr Janik Izabela

poniedziałek

13.35-14.20

sala 204, ul. Filarowa

17.

dr Jeż-Pawlak Aleksandra

wtorek

14.25-15.10

sala 106, ul. Filarowa

18.

mgr Kaproń Jacek

wtorek

18.30.-19.15 co drugi tydzień

meet

19.

mgr Karkoszka Anna

wtorek

15.30-16.15

meet meet.google.com/kxs-hgyo-ccr

20.

mgr Kliś Marcin

czwartek

12.30-13.15

meet meet.google.com/fej-umdo-eam

21.

mgr Knyps Klaudiusz

poniedziałek

14.30-15.30

sala 211, budynek B, ul. Filarowa 52

22.

mgr Kowalewska Marta

poniedziałek

16.00-16.45

meet

23.

mgr Kozieł Patryk

poniedziałek

15.15-16.00

meet, sala 15, ul. Filarowa

24.

mgr Krywult-Malejko Urszula

poniedziałek

14.25-15.10

sala 105, ul. Filarowa

25.

mgr Kurzyca Maria

wtorek

18.00-18.45 (co drugi tydzień)

meet meet.google.com/dsq-skyb-zcf

26.

mgr Krzyżowska-Szuta Dorota

wtorek

14.25-15.25

biblioteka s.224 ul. Filarowa

27.

mgr Lizurej-Kupczak J.

wtorek

15.15-16.15

meet

28.

mgr Mamorska-Kozieł S.

poniedziałek

12.45-13.30

meet

29.

mgr Marczak Aneta

środa

16.00-16.45

meet 

30.

mgr Marszałek Wiesława

piątek

7.45-8.45

ul.Asnyka, gabinet wicedyrektora

31.

dr Moklak Andrzej

wtorek

16.00-16.45

meet

32.

mgr Mynarski Arkadiusz

poniedziałek

16.00-16.45

meet  meet.google.com/ryk-otir-iwf

33.

mgr Nowak Joanna

środa

11:45-12.30

sala 13, ul. Filarowa

34.

mgr Pełka Paweł

wtorek

15.15-16.00 co drugi wtorek

meet

35.

dr Pilch Małgorzata

poniedziałek

17.30-18.15

meet meet.google.com/spx-mtji-dct

36.

mgr Pniok Jarosław

czwartek

14.30-15.15

meet meet.google.com/tui-rsid-bvr

37.

mgr Podkański Łukasz

piątek

12.30-13.30

meet https://meet.google.com/qnd-jymu-acr

38.

mgr Rayss Magdalena

środa

18.00-18.45

meet meet.google.com/ctr-uzhe-tkp

39.

mgr Sadłek Barbara

poniedziałek

14.25-15.10

ul. Filarowa, gabinet kierownika szkolenia praktycznego

40.

mgr Skoczylas Wacław

środa

19.00-19.45

meet meet.google.com/utd-wiaf-xso

41.

mgr Stadnicka Malwina

czwartek

16:15-17:00

meet meet.google.com/tbf-mwuc-wpx

42.

mgr Staszczyszyn-Kozina K.

czwartek

14.30-15.15

meet

43.

mgr Szczotka Łukasz

czwartek

15.15-16.00

meet meet.google.com/gsu-zsbb-hie

44.

dr Tekiela Krzysztof

wtorek

15.10-15.55

meet/sala 215, ul. Filarowa meet.google.com/vmf-iyrp-uco

45.

mgr Tomkiewicz Anita

czwartek

14.00-14.45

meet meet.google.com/fis-vfvc-evm

46.

mgr Winiarska-Hankus Jolanta

czwartek

9.50-10.35

meet meet.google.com/eqa-oqom-ahx

47.

mgr Worwa Barbara

wtorek

14.30-15.15

meet, sala 203, ul. Filarowa