Partnerzy

Nasi partnerzy w projekcie

W naszym projekcie w ramach programu Leonardo da Vinci współpracujemy z przedstawionymi poniżej Partnerami zagranicznymi. W celu dokładniejszego zapoznania się z ich ofertą, profilem kształcenia oraz tradycją zapraszamy do odwiedzenia stron www poszczególnych instytucji edukacyjnych, do których linki (dla ułatwienia) umieszczone są poniżej każdego opisu.

 

Grantham College - Wielka Brytania

Grantham College kształci ponad 1200 uczniów powyżej 16 roku życia, oferując szeroką gamę kursów kształcenia zawodowego i akademickiego. Szkoła zyskała międzynarodową reputację ośrodka o wysokim standardzie nauczania, stąd duże zainteresowanie szkołą uczniów z różnych stron Wielkiej Brytanii oraz Europy i świata. Na przestrzeni ostatnich 10 lat Grantham College uczestniczył w licznych projektach europejskich, między innymi Leonardo da Vinci oraz Socrates-Comenius, jak i przedsięwzięciach obejmujących zarówno dwustronne wymiany uczniów, jak również praktyki zawodowe w Finlandii, Francji, Hiszpanii i na Węgrzech. Grantham College współpracował z naszą szkołą czterokrotnie przy realizacji programów Leonardo da Vinci, w edycji 2004-2006, 2007-2009, 2010-2012 oraz 2012-2014.

Szkoła jest czołowym College'em w Lincolnshire. Podstawowy zakres kształcenia stanowi przygotowanie słuchaczy do podjęcia różnorodnych studiów na poziomie uniwersyteckim. Kształcenie wykwalifikowanych kadr hotelarzy i pracowników obsługi turystycznej należy do podstawowych zakresów nauczania w tej instytucji. Nasze doświadczenia wynikające ze współpracy z Grantham College upewniają nas, że ten wybór gwarantuje wysoką jakość odbywanych staży, jak i należytą opiekę nad wysłaną młodzieżą.

http://grantham.ac.uk/

Gruppo LO. AN. Hotel - Włochy

GRUPPO LO. AN. Hotel istnieje na rynku od 1960 roku i jest jednym z najważniejszych przedsiębiorstw hotelowych Włoch. Jest to sieć ośmiu hoteli 3 i 4-ro gwiazdkowych zlokalizowanych w centrum oraz najbardziej prestiżowych i najczęściej odwiedzanych przez turystów dzielnicach Rzymu. Należą do nich hotele: trzygwiazdkowy "Santa Costanza" oraz czterogwiazdkowe "DegliAranci", "American Palace", "Colombo Roma", "Imperiale", "Donna Laura", "Villa Glori" oraz "Grand Hotel Fleming". Hotele te są nastawione zarówno na obsługę turystów, jak i biznesmenów. W latach 2007-2010 wszystkie budynki hotelowe zostały całkowicie odnowione i wyposażone na nowo, wychodząc naprzeciw wymaganiom gości z całego świata. GRUPPO LO. AN. HOTEL współpracuje z licznymi instytucjami z Europy, Ameryki Środkowej i Południowej oraz Azji. Ma podpisane umowy ze szkołami turystycznymi, hotelarskimi i gastronomicznymi, w ramach których przyjmuje młodzież na praktyki zawodowe. GRUPPO LO. AN. HOTEL zatrudnia ponad 100 pracowników mających wieloletnie doświadczenie w branży hotelarsko-turystycznej i opiece nad stażystami i praktykantami. Od dwóch lat hotele Grupy LO.AN szeroko współpracują ze ScuolaAlberghiera di FiuggiMiachelangelo Buonarroti pod Rzymem, znaną włoską szkołą kształcącą kadry dla hotelarstwa i turystyki Włoch. Wszystkie te działania dają rękojmię wysokich kompetencji partnera także w aspekcie umiejętności przekazywania praktycznej wiedzy, jak i właściwej opieki nad naszymi stażystami.

http://gruppoloan.it

Garden Hotels – Hiszpania

Cesgarden S.L., Garden Hotels to sieć czternastu hoteli trzy i cztero gwiazdkowych oraz apartamentowców zlokalizowanych na wybrzeżu Andaluzji w miejscowościach Almeria, Cartaya i Huelva oraz na Wyspach Balearach (Majorce, Minorce i Ibizie). Hotelete to Alcudia Garden, Palm Garden, Tropic Garden, CalaMillor Garden, Garden Playanatural, Beach Garden, Holiday Garden, Playa Garden, Green Garden, Marinda Garden, Cabogata Mar Garden, Gabogata Garden, Costa Verde iMarinda Villas. Są one harmonijnie wkomponowane w krajobraz i przyjazne dla środowiska. Oferta tych hoteli ukierunkowana jest na aktywny wypoczynek gości, stąd proponują one turystom wiele możliwości uprawiania różnych dyscyplin sportowych np. sporty wodne oraz opiekę animatorów czasu wolnego, którzy zobligowani są dostarczyć wypoczywającym nie tylko rozrywki, ale również zachęcać ich do korzystania z szerokiej gamy usług dodatkowych.

Cesgarden S.L., Garden Hotels utrzymują kontakty z licznymi instytucjami z Europy. W Polsce zaś od lat współpracują z firmą Stageman Polska oraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu. Obie z wymienionych instytucji pośredniczą w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników dla animacji czasu wolnego. Współpracują także ze szkołami zawodowymi przyjmując ich młodzież na praktykę zawodową. Pracownicy Garden Hotels mają wieloletnie doświadczenie w branży hotelarsko-turystycznej i opiece nad stażystami, a przede wszystkim w zapewnianiu turystom, pochodzącym z różnych stron świata, szeregu atrakcji wzbogacających ofertę hoteli. Wszystkie te działania dają gwarancję wysokich kompetencji partnera w aspekcie umiejętności przekazywania zarówno teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy oraz właściwej opieki nad naszymi stażystami.

www.gardenhotels.com