Erasmus+ 2019-2021

O projekcie

Celem projektu jest zwiększenie Waszych szans na rynku pracy, wspieranie mobilności zawodowej, doskonalenie umiejętności zawodowych i językowych w oparciu o nowoczesne standardy branży hotelarskiej i turystycznej w Unii Europejskiej.

W ramach projektu możecie wyjechać na 5-tygodniowe praktyki zawodowe do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii lub w dwa miejsca Austrii. Wszyscy Partnerzy gwarantują wysoką jakość kształcenia praktycznego, które będzie poświadczone certyfikatem EUROPASS-MOBILNOŚĆ oraz ujęte w systemie ECVET.

Z pewnością dodatkowym atutem praktyk zagranicznych jest:

  • możliwość poznania "z bliska" kultury odwiedzanego kraju,
  • budowanie własnego CV, w którym fakt odbycia praktyki za granicą jest wysoko ceniony,
  • zdobywanie wartościowych doświadczeń zawodowych.

Projekt pt. „Nowe wymagania w turystyce i hotelarstwie kolejnym wyzwaniem dla Bielskiego Tuwima” jest w całości finansowany ze środków UE.  Jest on częścią Programu Erasmus+ KA 116 - sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe. To drugi projekt realizowany przez naszą szkołę w ramach otrzymanej Karty Jakości Mobilności.

W projekcie po raz drugi weźmie udział 13. osobowa grupa nauczycieli wyjeżdżająca w styczniu 2020 roku (6 osób)  oraz w czerwcu 2020 roku (7 osób) na staże zawodowe do hoteli w portugalskiej Bradze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania chęci uczestnictwa w w/w projekcie !!!

Ostatnie aktualności

9styczeń

Obrazek newsa Kolejny raz z „Tuwimem” nad Atlantyk.

Kolejny raz z „Tuwimem” nad Atlantyk.

Po raz kolejny nasi uczniowie wyjadą, już w przyszłym tygodniu, na pięciotygodniowe staże zagraniczne. Możliwe jest to dzięki realizacji now...