Przejdź do treści Przejdź do menu

Erasmus+ 2019-2021

O projekcie

Celem projektu jest zwiększenie Waszych szans na rynku pracy, wspieranie mobilności zawodowej, doskonalenie umiejętności zawodowych i językowych w oparciu o nowoczesne standardy branży hotelarskiej i turystycznej w Unii Europejskiej.

W ramach projektu możecie wyjechać na 5-tygodniowe praktyki zawodowe do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii lub w dwa miejsca Austrii. Wszyscy Partnerzy gwarantują wysoką jakość kształcenia praktycznego, które będzie poświadczone certyfikatem EUROPASS-MOBILNOŚĆ oraz ujęte w systemie ECVET.

Z pewnością dodatkowym atutem praktyk zagranicznych jest:

  • możliwość poznania "z bliska" kultury odwiedzanego kraju,
  • budowanie własnego CV, w którym fakt odbycia praktyki za granicą jest wysoko ceniony,
  • zdobywanie wartościowych doświadczeń zawodowych.

Projekt pt. „Nowe wymagania w turystyce i hotelarstwie kolejnym wyzwaniem dla Bielskiego Tuwima” jest w całości finansowany ze środków UE.  Jest on częścią Programu Erasmus+ KA 116 - sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe. To drugi projekt realizowany przez naszą szkołę w ramach otrzymanej Karty Jakości Mobilności.

W projekcie po raz drugi weźmie udział 13. osobowa grupa nauczycieli wyjeżdżająca w styczniu 2020 roku (6 osób)  oraz w czerwcu 2020 roku (7 osób) na staże zawodowe do hoteli w portugalskiej Bradze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania chęci uczestnictwa w w/w projekcie !!!

Ostatnie aktualności e1921

2marca

Odkryciem ostatnich sezonów turystycznych staje się Portugalia. Coraz więcej Polaków zdecyduje się tam spędzić wakacje czy urlop. Ten, leżąc...

9stycznia

Po raz kolejny nasi uczniowie wyjadą, już w przyszłym tygodniu, na pięciotygodniowe staże zagraniczne. Możliwe jest to dzięki realizacji now...